ПоддержатьУкраїнська

Викритому СБУ на розкраданні деревини керівнику лісгоспу з Вінниччини повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Викритому СБУ на розкраданні деревини керівнику лісгоспу з Вінниччини повідомлено про підозру

Служба безпеки України підозрює керівника одного із лісових господарств Вінниччини у масштабному розкраданні та збуті державної деревини.

Протиправну діяльність оперативники спецслужби викрили наприкінці минулого року. За даними слідства, виконуючий обов’язки очільника одного з лісових підприємств Літинського району організував незаконну заготівлю та збут необлікованої сировини. Встановлено, що оборудки відбувалися під виглядом заходів із поліпшення санітарного стану лісів. Посадовець, зокрема, складав та видавав лісорубні квитки на проведення позапланових вибірково-санітарних рубок, що не були передбачені планами.

Ініційована Службою екологічна експертиза засвідчила, що лише за однин місяць незаконної діяльності державі було завдано збитки на понад 1,3 мільйона гривень.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Перевіряється інформація щодо можливої причетності інших посадових осіб підприємства до оборудок.

Заходи із викриття проводились співробітниками УСБУ у Вінницькій області спільно ТУ ДБР у м. Хмельницький під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Другие новости