ПоддержатьУкраїнська

Вимагання хабара від підлеглого – ДБР повідомило про підозру одному з керівників управління патрульної поліції у Черкаській області

StopCor
StopCor

StopCor

Вимагання хабара від підлеглого – ДБР повідомило про підозру одному з керівників управління патрульної поліції у Черкаській області

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру одному з керівників управління патрульної поліції у Черкаській області. Правоохоронець підозрюється у вимаганні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що один із керівників управління патрульної поліції Черкаської області вимагав від начальника одного з секторів неправомірну вигоду у сумі 500 доларів США.

За вказані кошти підозрюваний обіцяв не притягувати підлеглого до дисциплінарної відповідальності за результатами службової перевірки. Кошти передавались через посередника – працівника управління патрульної поліції у Черкаській області.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Черкаської області. Оперативний супровід – відділ оперативних розробок територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, та Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

У разі доведення вини правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.  

Другие новости