ПоддержатьУкраїнська

Вимагання та одержання 700 доларів США хабара – податківець постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Вимагання та одержання 700 доларів США хабара – податківець постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно головного державного ревізора – інспектора Головного управління ДПС у місті Києві. Він обвинувачується у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що податківець вимагав та одержав 700 доларів США від представника підприємства за складання позитивного акту перевірки, а також можливість погашення податкових заборгованостей без застосування штрафних санкцій і пені.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала  прокуратура міста Києва. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у м. Києві ДСР Нацполіції України та Управління з питань запобігання та виявлення корупції Держаної податкової служби у м. Києві.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости