ПоддержатьУкраїнська

Вища рада правосуддя розгляне відсторонення судді-корупціонерки Горячківської від посади

StopCor
StopCor

StopCor

Вища рада правосуддя розгляне відсторонення судді-корупціонерки Горячківської від посади

Розгляд клопотання заступника Генерального прокурора України Юрія Столярчука про відсторонення судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області Людмили Горячківської від здійснення правосуддя у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності Вища рада правосуддя розгляне на засіданні 24 січня.

Доповідатиме з цього питання член Вищої ради правосуддя Олійник.

Про це активісти "Стоп корупції" дізнались із сайту ради.

Нагадаємо, у грудні 2016 суддю Людмилу Горячківську, проти якої відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, призначили виконувачкою обов'язків голови Уманського міськрайонного суду.

Додамо, що суддю Уманського міськрайонного суду Людмилу Горячківську відсторонили від посади на два місяці. Раніше журналісти "СтопКору" провели спеціальне розслідування про діяльність судді-перевертня. І тоді з'ясували, що проти Людмили Горячківської відкрито три кримінальні провадження – за хабарництво та зловживання службовим становищем, а вона продовжувала працювати на посаді.

За даними журналістів, це не завадило жінці ухвалювати судові вироки та виступати у ролі обвинуваченої. Раніше активісти проекту під час слухання справи Горячківської влаштували перфоманс та дали судді хабара з фальшивих банкнот.

Другие новости