ПоддержатьУкраїнська

Волинський прикордонник "розжився" на 2 тис. доларів, "кришуючи" контрабанду бурштину

StopCor
StopCor

StopCor

Волинський прикордонник 'розжився' на 2 тис. доларів, 'кришуючи' контрабанду бурштину

Інспектора прикордонної служби затримали на гарячому, коли він брав кошти за безперешкодне переміщення бурштину через українсько-білоруський кордон.

Волинський прикордонник, який брав хабарі за контрабанду бурштину, відбувся штрафом, про це пише Depo.Львів з посиланням на Волинські новини.

Штраф в 17 тис. грн – таке покарання призначив Ратнівський районний суд волинському прикордоннику, який брав гроші за контрабанду бурштину.

На початку лютого інспектора прикордонної служби ВПС "Самари" затримали на гарячому, коли він брав кошти за безперешкодне переміщення бурштину через українсько-білоруський кордон.

Загалом прикордонник "розжився" на контрабандистах на 2 тис. доларів.

Проти нього відкрили кримінальне провадження за статтею неправомірна вигода, втім на час слідства обвинувачений погодився укласти з прокурором угоду про визнання винуватості.

Нагадаємо, що нещодавно активіст "Стоп корупції" Олександр Миколайчук позбувся помешкання через розслідування нелегального видобутку бурштину, будинок підпалили невідомі. Сам Олександр пов'язує інцидент зі своєю громадською та журналістською діяльністю. Зокрема, серією розслідувань про видобуток бурштину на Житомирщині.

Слідчі з’ясовують причини пожежі у будинку активіста, який бореться з “бурштиновою” мафією

Другие новости