ПоддержатьУкраїнська

Встановлено учасників незаконного збройного формування РФ, які причетні до загибелі двох військовослужбовців СБУ на Луганщині

StopCor
StopCor

StopCor

Встановлено учасників незаконного збройного формування РФ, які причетні до загибелі двох військовослужбовців СБУ на Луганщині

 За процесуального керівництва управління щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області слідчі 3 управління Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях встановили учасників незаконного збройного формування РФ в Луганській області, злочинні дії яких призвели до загибелі двох військовослужбовців Служби безпеки України 26 травня 2018 року в с. Жолобок Новоайдарського району Луганської області.

За даними слідства, особа, яка надала наказ відкрити вогонь по позиціях Збройних Сил України – командир батальйону 4-ї окремої механізованої бригади так званої «народної міліції «ЛНР». У результаті обстрілу підпорядкованими йому бойовиками із застосуванням стрілецької зброї та автоматичного гранатомету двоє співробітників спецслужби України загинули, ще двоє отримали вогнепальні осколкові поранення.

Командиру незаконного збройного формування РФ та ще трьом особам повідомлено про підозру у здійсненні терористичного акту, що призвів до загибелі людей та участі у діяльності терористичної організації (ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Вживаються заходи щодо розшуку та затримання підозрюваних осіб.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Другие новости