ПоддержатьУкраїнська

"Я не проти бізнесу і держслужби, однак я проти того, щоб держслужба була бізнесом", - Максим Мартинюк

StopCor
StopCor

StopCor

'Я не проти бізнесу і держслужби, однак я проти того, щоб держслужба була бізнесом', -  Максим Мартинюк

Новий голова Держгеокадастру Максим Мартинюк готує радикальні зміни у відомстві. У планах керівника - подолати корупцію у сфері, провести кадрове очищення всередині структури та налагодити взаємодію з правоохоронними органами.

Про такі плани Мартинюк розповів під час зустрічі із координатором "Стоп корупції" Романом Бочкалою.

"У відомстві назріли зміни. Останній живий приклад - СБУ затримала на хабарі в.о. голови геокадастру Кіровоградської області. Наводку дав сам кадастр. Стосовно чисток у своїх же лавах - живе свідчення ситуація на Дніпропетровщині, де працювати зосталася лише половина голів райуправлінь. Решта зрозуміли, що краще написати заяву на звільнення. Під виглядом таємних покупців по всій області працювали емісари з центру. І в половині випадків їх завертали у приватні фірми, які надають ті ж послуги, що і кадастр, тобто держава, проте вдесятеро дорожче. І річ тут не лише в ціні, а в тому, що люди приходять на посади і починають сприймати їх як актив, монополію. Сподобалася фраза Мартинюка: "Я не проти бізнесу і держслужби, однак я проти того, щоб держслужба ставала бізнесом", - передав подробиці розмови Роман Бочкала на своїй сторінці у соцмережі.

Координатор "Стоп корупції" поцікавився у керівника Держгеокадастру, які зарплати у його підлеглих. За словами, Мартинюка у Ямпільському районі на Вінниччині та у столиці однакові зарплати. За умови, що різний прожитковий мінімум. Новий керівник відомства обіцяє змінити цю ситуацію і запевняє, що має підтримку на рівні уряду.

"Прем'єр поставив завдання вбити побутову корупцію. І я в це вірю. Запит суспільства виріс настільки, що далі так тривати не може. Влада просто не має іншого вибору, окрім як відчутно знизити рівень корупції. Одна біда - система вибудовувалася 20 років і зашкарубла. Однак треба рубати по живому. Ми журналісти і громадські активісти у цьому радо допоможемо", - додав Роман Бочкала у своєму дописі.

''Я не проти бізнесу і держслужби, однак я проти того, щоб держслужба була бізнесом'', -  Максим Мартинюк

Другие новости