ПоддержатьУкраїнська

Які книги читають поліцейські Донеччини

StopCor
StopCor

StopCor

Які книги читають поліцейські Донеччини

Вони розкривають резонансні злочини, захищають права громадян та стежать за дотриманням закону. А ще – пишуть власні твори. Це наші правоохоронці, які до того ж захоплюються літературою.

Які книги читають поліцейські Донеччини

Що для вас книга? Друкований папір у палітурці, джерело корисної інформації чи портал до іншої реальності? Особисто для наших колег-поліцейських книга наділена універсальними властивостями. Адже у потоці службових завдань та буденних клопотів саме книга допомагає правоохоронцям не тільки відволіктися від справ, а ще й спонукає до саморозвитку, розважає, допомагає по-новому оцінювати реальність.

То ж якій літературі надають перевагу поліцейські?

Начальник кримінальної поліції області полковник поліції Артем Кисько – справжній фанат читання. Яскравим свідченням захоплення літературою є особиста ерудованість та вкрай перевантажені книжкові полиці в кабінеті. Тематика творів, якими цікавиться, різноманітна – психологічна, мотиваційна література, детективний жанр, історична проза і навіть лірика (у кабінетній книжковій шафі одразу впадає в око добірка видань Володимира Висоцького). «Головне, - вважає головний оперативник Донеччини, - щоб книга відповідала настрою і обстановці, сприяла саморозвитку».

Начальник відділу правового забезпечення ГУНП в Донецькій області полковник поліції Ірина Муштіна – витончена поціновувачка літератури. Книги для неї – то велика цінність, тому зберігає в своїй домашній бібліотеці кілька сотень друкованих видань. Вихована на казках Андерсена та Пушкіна, Ірина Григорівна пам'ятає навіть палітурки книжок, сюжети яких вразили, запали в душу. Сьогоднішнім захопленням жінки стала творчість Світлани Талан, сучасної письменниці з м.Сєвєродонецька, на сторінках її творів оживає опалена війною доля сильної героїні, здатної на боротьбу, яка дуже імпонує читачці.

Які книги читають поліцейські Донеччини

Заступник начальника відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Донецькій області майор поліції Роман Клименко – власник невеличкої домашньої бібліотеки. Добірку його літератури створено за принципом «важлива не кількість, а якість». Особливим пріоритетом користуються, звичайно ж, спеціалізовані книжки з детекції брехні. Є на книжкових поличках у поліграфолога і художня література (переважно детективи із заплутаним сюжетом, книги на воєнну тематику, окремі класичні твори та хрестоматії). Іноді сюжетні колізії для Романа мають практичну цінність – розуміння вчинків персонажів допомагає розібратися у деяких аналогічних ситуаціях. Поєднуючи приємне з корисним, поліграфолог читає українську класику – таким чином вдосконалює знання української мови.

Які книги читають поліцейські Донеччини

Начальник кримінальної поліції Маріуполя Андрій Пшеничний надає перевагу автобіографічному жанру літератури. Він прочитав чимало автобіографій видатних людей, серед яких Вінстон Черчилль, Бенджамін Франклін та інші політичні діячі, науковці та борці із злочинністю. Приклади їх успішної діяльності надихають поліцейського на особисті звершення, змушують самовдосконалюватися. Андрій радить колегам, чиє життя пов’язане з оперативною діяльністю, прочитати «Записки Видока» - мемуари колишнього злочинця, який довгий час поневірявся по місцях позбавлення волі та зрештою перейшов на бік Закону, став кваліфікованим детективом та навіть начальником Паризької таємної поліції.

Які книги читають поліцейські Донеччини

Пресофіцер Центрального відділу поліції Юрій Корабльов кожну вільну хвилинку присвячує книгам. Він читає всюди: вдома, на вулиці, у громадському транспорті. Це реально та зручно завдяки гаджетам. Твори у жанрі фентезі допомагають поліцейському зануритись у надзвичайний світ, у якому неможливе стає можливим. Улюблена серія книжок настільки захопила Юрія, що він вирішив продовжити цикл творів. Через соціальну мережу зв’язався із автором та отримав дозвіл на власне продовження. А що з цього вийде – побачимо!

Які книги читають поліцейські Донеччини

Другие новости