ПоддержатьУкраїнська

Ювенальні поліцейські Краматорська врятували 4 діточок від недбайливої матері

StopCor
StopCor

StopCor

Ювенальні поліцейські Краматорська врятували 4 діточок від недбайливої матері

Малеча мешкала зі своєю матір’ю в квартирі, що стала звалищем для сміття. Співробітники ювенальної превенції влаштували дітей до лікарні для обстеження. Жінку притягнуто до адміністративної відповідальності.

Ювенальні поліцейські Краматорська врятували 4 діточок від недбайливої матері

Інспектори ювенальної превенції Краматорського відділу поліції під час карантинних заходів продовжують перевіряти родини, що опинилися у складних життєвих обставинах. Поліцейські спілкуються з батьками та дітьми, роз’яснюючи про необхідність дотримання норм встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням.

Під час інспектування однієї з родин, яка, до речі, вже перебувала під наглядом правоохоронців, поліцейські були вражені умовами проживання дітей.

В квартирі мешкає жінка зі своїм співмешканцем та її четверо діточок віком від 1 до 5 років. Вся оселя більше нагадує сміттєзвалище, майже немає можливості пройти коридором. Відсутні продукти харчування, які необхідні дітям.

Аби врятувати малечу, поліцейські прийняли рішення негайно вилучити їх з родини. Малолітніх тимчасово влаштували до дитячої лікарні, а матері надано термін привести оселю до ладу та змінити свій спосіб життя, аби її не позбавили батьківських прав. Наразі життю та здоров’ю дітей нічого не загрожує.

Відносно жінки складено адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Другие новости