ПоддержатьУкраїнська

З мільйоном в руках голова НАЗК заявила про готовність іти у відставку

StopCor
StopCor

StopCor

З мільйоном в руках голова НАЗК заявила про готовність іти у відставку

Наталія Корчак попередила "прихильників та ворогів", що йде у відставку. Тим часом у Мережі нагадали про "досягнення" голови НАЗК.

Новину передає "Преса України".

Голова Національного агентства з попередження корупції (НАПК) Наталія Корчак більше не займатиме прибуткову посаду. Вже завтра, 28 березня, Корчак піде у відставку. Про це вона повідомила на своїй сторінці в соцмережі.

"Всім, кому весь час заважала Корчак, її "неправомірні/неправильні/незаконні/непрофесійні" дії, гаражі, неподання у відставку, принциповість, "зв’язки з Народним фронтом", голос, зовнішність і т. п., хочу повідомити – у середу, 28 березня, спливає термін моїх повноважень як Голови НАЗК. Не сумнівайтеся, за посаду не тримаюсь і з великим задоволенням "брємя слави" перекладу на чужі плечі", – зазначила Корчак.

Вона також додала, що сподівається на скоре обрання нового голови агентства. Користувачі Мережі миттєво відреагували на пост Корчак, яка встигла декілька разів опинитися у центрі скандалу. Зокрема, через призначення для себе багатотисячних премій та погану роботу НАПК. Інтернет-спільнота також іронічно відзначила, що вчасно піти – це велике мистецтво.

"Початок посту - майже як про ворогів від Бірюкова. Народ поганий. Не зрозумів. А визнання наявності великої кількості питань до ефективності агентства і готовність давати на це відповіді - то зайве, звичайно. Ну, ок", – відзначили у коментарях.

"Ну і живіть тепер з тим, що загальмували розвиток цілої країни. Ваша бездіяльність - це ганьба для держави. Особисто переконався, як НАЗК просто б’є байдики й отримує жирні зарплати за кошти платників податків. Подання на суддю Гальонкіну за півроку так і не розглянуте. Так що йдіть і не повертайтеся", – відзначили інтернет-користувачі.

Нагадаємо, у минулому році Корчак поповнила ряди українських мільйонерів. Вона також порахувала за необхідне отримати 107,2 тис. грн на оздоровлення та 200 тис. грн премії.

Другие новости