ПоддержатьУкраїнська

За час дії лізингової програми забезпечення житлом поліцейські отримали 1300 квартир

StopCor
StopCor

StopCor

За час дії лізингової програми забезпечення житлом поліцейські отримали 1300 квартир

Про це Ігор Клименко повідомив сьогодні, 29 січня, під час наради за результатами роботи Нацполіції за минулий рік. Адже соціальні гарантії для поліцейських  та їх матеріально-технічне забезпечення  залишається одним із завдань для правоохоронного  відомства. 

За словами Ігоря Клименка, попри найбільше  навантаження на службі, поліцейські отримують найнижчу зарплату серед всіх правоохоронних органів.  Тож щоб утримати людей в поліції,  необхідно  їх мотивувати. 

«Минулого року нам вдалося поетапно підвищити розмір грошового забезпечення всього на 10%. Попри це, працівник поліції все ще отримує найнижчу зарплату серед всіх правоохоронних органів. При цьому навантаження у нас найбільше», - зауважив Голова Нацполіції. 

Глава відомства зауважив. що хорошою мотивацією для поліцейських є можливість придбання житла на умовах пільгового фінансового лізингу. За час дії програми уже придбано 1300 квартир для поліцейських.

За час дії лізингової програми забезпечення житлом поліцейські отримали 1300 квартир

Як зазначив Ігор Клименко, поліцейські мають бути  добре оснащені як  матеріально,  так і технічно, аби оперативно реагувати на виклики,  розкривати  злочини та надавати допомогу громадянам. 

«Поліцейські авто швидко вичерпують свій ресурс. Наприклад, один патрульний автомобіль за рік проїжджає в середньому 150 тисяч кілометрів. Тож ми намагаємося максимально оновлювати автопарк. Крім того, завдяки Міністру внутрішніх справ ми отримали спеціалізовані гелікоптери. В цьому році їх буде 10»,  - повідомив Ігор Клименко.

Гвинтокрили будуть використовуватися для участі в спеціальних поліцейських, повітряно-рятувальних операціях та наданні екстреної медичної допомоги.  Слід зазначити, що у Нацполіції  вже створили Центр авіаційної безпеки та облаштовують власний вертодром. 

Також на нараді Ігор Клименко зупинився на сучасному озброєнні поліцейських підрозділів, зокрема  - електрошокерах, які мають менш агресивний вплив на порушника. 

«Як альтернативу вогнепальній зброї плануємо використовувати електрошокери дистанційної дії, які практично не несуть загрози життю та здоров’ю людини. А поліцейським офіцерам громади закупили найменш травматичні помпові рушниці», - розповів очільник Нацполіції.

Наразі 200 комплектів таких спецзасобів  Нацполіція вже придбала. Для їх повноцінного  застосування електрошокерів у роботі поліції ініційовані зміни в законодавстві.

Управління комунікації 

Національної поліції України

Другие новости