ПоддержатьУкраїнська

За даними "СтопКору", невідомі особи не пускають в Інститут транспорту нафти легітимних керівників

StopCor
StopCor

StopCor

За даними 'СтопКору', невідомі особи не пускають в Інститут транспорту нафти легітимних керівників

Так звані тітушки не пускають на робоче місце членів наглядової ради Інституту транспорту нафти. Представники органу разом із виконавчою службою прийшли в установу з ухвалою суду, яка передбачає відсторонення від посадових обов'язків старого нелегітимного керівництва.

Про це журналістам "СтопКору" повідомив член наглядової ради підприємства й представник інтересів акціонерів Інституту транспорту нафти Сергій Василишин.

"За нашими даними, дії тітушок негласно підтримують представники поліції та прокуратури Шевченківського району. Ми плануємо викликати на місце поліцію, щоб правоохоронці зафіксували незаконні дії молодиків-найманців та фактичне захоплення будівлі й утримання працівників підприємства у заручниках", – розповів Сергій Василишин.

Знімальна група "СтопКору" перебуває на місці подій та слідкує за перебігом ситуації.

Нагадаємо, що у ніч проти 17 червня невідомі юнаки спортивної статури разом з представниками правоохоронних органів намагались захопити Інститут транспорту нафти.

Начальник районної поліції Герман Приступа, який прибув на місце події та керував процесом, мав чітко сформовану мету. А саме: за підтримки юнаків спортивної статури звільнити будівлю від охорони підприємства для її незаконного захоплення колишніми посадовими особами інституту.

Про це журналістам "СтопКору" повідомив член наглядової ради підприємства Сергій Василишин.

"Приблизно о 23.00 до будівлі почали з'їжджатися представники правоохоронних органів та юнаки спортивної статури у кількості близько 60 чоловік. Цікаво, що на місце прибув й начальник Шевченківської районної поліції – Герман Приступа, а разом з ним й прокурор району", – нагадав член наглядової ради Сергій Василишин.

За словами чоловіка правоохоронці пояснити нічний візит не могли. Ніяких процесуальних дій не вчиняли, натомість вимагали від охорони інституту залишити приміщення.

"Дії поліції були щонайменше дивними. Не маючи жодних законних підстав, поліціянти втручались в господарську діяльність підприємства, тиснули на охорону, аби ті за власним бажання покинули свої робочі місця. У випадку невиконання незаконної вимоги Приступа погрожував використання спецпідрозділу для силового випровадження охорони", – коментує дії поліції член наглядової ради.

Другие новости