ПоддержатьУкраїнська

За даними "СтопКору", відеооператора, який виклав зйомку засідання міськради Хмільника у Мережу, звільнили

StopCor
StopCor

StopCor

За даними 'СтопКору', відеооператора, який виклав зйомку засідання міськради Хмільника у Мережу, звільнили

Працівника міської ради Хмільника, який проводив знімання та онлайн-трансляцію засідання сесії, а пізніше виклав відео у мережу – звільнили. У ролику депутат Юрчишин погрожував колегам та тиснув на них, щоб вони проголосували в його інтересах.

Нагадаємо, напередодні під час засідання міської ради Хмільника депутат Олег Бялківський напав на журналіста "Стоп корупції" В'ячеслава Гришка.

Політик вдарив нашого колегу, видер з рук та пошматував плакат із написом "Банда Юрчишиних лізе до міської ради Хмільника. На засіданні, за даними "СтопКору", хмільницькі депутати мали проголосувати за заступників, яких протягує Петро Юрчишин.

Активісти проекту звернулись із заявою до поліції. Окрім того, команда проекту провела мітинг під стінами мерії.

Додамо, за результатами розслідування "СтопКору" ТОВ "АП НВП "Візит", якою спільно володіють народний депутат Петро Юрчишин та брат політика і депутат Вінницької обласної ради Микола Юрчишин, у Старокостянтинові на Хмельниччині викрала у підприємства ТОВ "Строймайстер" залізничні рейки. Рейдерство відбувалося під керівництвом начальника Старокостянтинівського відділу поліції Анатолія Чубенка. Поліціянти без жодних пояснень затримали директора ТОВ "Строймайстер".

Зауважимо, що Рівненський апеляційний господарський суд визнав фіктивною біржову угоду, завдяки якій фірма народного депутата Петра Юрчишина отримала залізничні рейки заводу у Старокостянтинові. Відповідно до вироку суду ТОВ "Візит" має повернути заводу "Строймайстер" незаконно захоплене майно.

Другие новости