ПоддержатьУкраїнська

На Донбасі учасники блокади пропустили перший потяг

StopCor
StopCor

StopCor

На Донбасі учасники блокади пропустили  перший потяг

4 березня відновив свій рух перший заблокований ветеранами АТО потяг, який вони зупинили наприкінці січня. Це були локомотив та 57 пустих вагонів, які прямували на окуповану територію завантажуватися вугіллям.

Новину повідомляє прес-служба "Укрзалізниці", передає "Преса України".

Потяг 25 січня направлявся на станцію Браунівка, де мав бути завантажений енергетичним вугіллям для українських електростанцій. Проте він заблокований у той же день ветеранами АТО та кількома народними депутатами. Весь цей час, аж до 4 березня, він простояв на перегоні Шипілове – Світланове.

"Підготовка поїзда до відправлення розпочалась сьогодні об 11:35, учасники блокади не заважали залізничникам. Колії були очищені від сторонніх предметів. Усі заходи з підготовки до відправлення поїзда проходили під контролем правоохоронних органів, які й надалі будуть контролювати його курсування. О 12:26 поїзд прибув на станцію Світланове та продовжив курсування до станції Ниркове", – йдеться в повідомленні прес-служби.

Зазначається, що ніхто не спробував завадити руху локомотиву. У його складі перебувають тільки працівники "Укрзалізниці", а сторонніх осіб там немає. З боку учасників блокади поки не поступало ніяких повідомлень чи коментарів з приводу цієї події.

Нагадаємо, спікер національної поліції в Луганській області Тетяна Погукай заявила, що правоохоронці виявили у блокадників Донбасу вибухівку, міни та гранати.

Другие новости