ПоддержатьУкраїнська

За матеріалами контррозвідки СБУ до 15 років ув'язнення засуджено одного з ватажків терористичного угруповання «Брянка СССР»

StopCor
StopCor

StopCor

За матеріалами контррозвідки СБУ до 15 років ув'язнення засуджено одного з ватажків терористичного угруповання «Брянка СССР»

У Тернополі до позбавлення волі заочно засуджено одного з керівників бойових підрозділів «Брянка СССР» та «Призрак», терористичної організації «ЛНР».

Контррозвідники та слідчі Служби безпеки України встановили, що у 2014 році мешканець Слов’янська добровільно приєднався до незаконних збройних формувань. Перебуваючи у лавах бандугруповання «Призрак», він зі зброєю в руках брав активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції. За це зловмисник був неодноразово нагороджений відзнаками так званої «ЛНР».

Згодом бойовик перейшов до терористичного угруповання «Брянка СССР», де його призначили «заступником командира 1 механізованої роти». Там він керував бойовими групами незаконних збройних формувань, які чинили супротив українським військовим підрозділам. Зловмисник, зокрема, командував бойовиками на опорному пункті терористів поблизу міста Первомайськ Луганської області.

За матеріалами СБУ суд визнав фігуранта винним у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України та заочно призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Зловмисника оголошено в розшук.

Досудове розслідування здійснювали співробітники Управління Служби безпеки України в Тернопільській області.

Другие новости