ПоддержатьУкраїнська

За перешкоджання прокурору у виконанні службових обов’язків судитимуть начальника виправної колонії

StopCor
StopCor

StopCor

За перешкоджання прокурору у виконанні службових обов’язків судитимуть начальника виправної колонії

За процесуального керівництва прокуратури Київської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та направлено до суду обвинувальний акт за фактом впливу начальника Державної установи «Бучанська виправна колонія №85» на прокурора Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури з метою перешкоджання виконанню ним службових обов’язків та заподіяння тілесних ушкоджень (ч. 2 ст. 343 та ч. 2 ст. 345 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в січні 2020 року прокурором проводилася перевірка вказаної установи з питань дотримання законодавства про працю, в ході якої встановлено факти чисельних порушень з боку керівництва установи. З метою уникнення притягнення до відповідальності начальником колонії вжито заходів щодо перешкоджання виконанню службових обов’язків прокурором, а в подальшому застосовано до нього фізичну силу та спричинено тілесні ушкодження. Незважаючи на ці обставини, завдяки професійним діям потерпілого – прокурора, вжито вичерпних заходів для збору доказів на підтвердження виявлених перевіркою порушень.

За вказані кримінальні правопорушення обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 5 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Київської області

Другие новости