ПоддержатьУкраїнська

За підкуп співробітника СБУ судитимуть посадовця локомотивного депо Львівської залізниці

StopCor
StopCor

StopCor

За підкуп співробітника СБУ судитимуть посадовця локомотивного депо Львівської залізниці

За процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону до Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області направлено обвинувальний акт стосовно начальника одного з локомотивних депо регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» за фактом надання неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 369 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 4 вересня 2020 року посадовець надав 1500 доларів США хабара співробітнику Управління СБУ в Закарпатській області за невтручання у протиправну діяльність – контрабанду бурштину та тютюнових виробів через державний кордон України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Головне управління Національної поліції в Закарпатській області, оперативний супровід – підрозділ внутрішньої безпеки в Закарпатській області Головного управління ВБ СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій

та оборонній сфері Західного регіону

Другие новости