ПоддержатьУкраїнська

За позовом прокуратури державі повернуто землі лісового фонду вартістю майже 190 млн грн на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

За позовом прокуратури державі повернуто землі лісового фонду вартістю майже 190 млн грн на Київщині

За позовом Броварської місцевої прокуратури Київської області суд визнав незаконними та скасував наказ Головного управління Держгеокадастру у Київській області та рішення нотаріуса, на підставі яких з держвласності незаконно вибула земельна ділянка площею понад 103 га вартістю майже 190 млн грн, до складу якої входили землі лісогосподарського призначення.

Встановлено, що у 2016 році приватним нотаріусом зареєстровано за Держгеокадастром ділянку як землю сільськогосподарського призначення. У подальшому на підставі наказу Держгеокадастру у 2018 році її віднесено до земель запасу сільськогосподарського призначення на території Термахівської сільської ради Іванківського району.

Однак, спірна земельна ділянка частково сформована за рахунок земель лісогосподарського призначення, що перебувають в постійному користуванні ДП «Іванківське лісове господарство», яке не надавало згоду на їх вилучення. Також не проводилась зміна цільового призначення землі.

Реагуючи на виявлені порушення вимог земельного та лісового законодавства, Броварською місцевою прокуратурою пред’явлено позовну заяву, з доводами якої і погодився суд.Пресслужба Київської обласної прокуратури

Другие новости