ПоддержатьУкраїнська

За викрадення та продаж запчастин до авіаційної техніки Збройних Сил України військовослужбовці та підприємець постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

За викрадення та продаж запчастин до авіаційної техніки Збройних Сил України військовослужбовці та підприємець постануть перед судом

Слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох військовослужбовців (офіцерів) однієї з військових частин Збройних Сил України та представника однієї із комерційних структур, які були задокументовані на викраденні та збуті військового майна (ч. 3 ст. 410 КК України).

Згідно даних досудового розслідування, вказані військові службові особи, діючи за попередньою змовою з представником суб’єкта господарювання, діяльність якого пов’язана з постачанням комплектуючих на замовлення структурних підрозділів Державного концерну «Укроборонпром», здійснили викрадення та продаж останньому дороговартісних запчастин до авіаційної техніки (літаків МІГ-29), які перебували на балансовому обліку в Збройних Сил України.

Викрадене майно вилучено в ході документування злочинної діяльності.

Військовслужбовцям повідомлено про підозру у вчиненні викрадення військового майна (ч. 3 ст. 410 КК України), представнику комерційної структури – за фактом підбурювання до викрадення військового майна (ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 410 КК України). Фігурантам кримінального провадження обрано запобіжні заходи.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювалось військовою прокуратурою Західного регіону, за матеріалами УСБУ у Львівській області.

Другие новости