ПоддержатьУкраїнська

Захарченко "офіційно" окреслив "держкордон ДНР": опубліковано указ "команданте" - донеччани в паніці

StopCor
StopCor

StopCor

Захарченко 'офіційно' окреслив 'держкордон ДНР': опубліковано указ 'команданте' - донеччани в паніці

Головний донецький терорист Олександр Захарченко підписав указ про присвоєння статусу "державного кордону" лінії зіткнення між окупованою "ДНР" та підконтрольними Києву територіями.

Текст указу опублікований на сайті "МДБ ДНР", пише "Діалог.UA".

Так, в документі зазначено, що перетинати "держкордон" можна тільки через пункти прикордонного контролю з обов'язковим проходженням реєстрації. Порушення цього правила спричинить покарання. "Указ" був підписаний 27 лютого, а вже 3 березня Захарченко заявив, що оголошує відповідну блокаду Україні. Новий документ Захарченко викликав ажіотаж в Мережі. Багато користувачів дивуються: після гучних заяв про похід на Київ і Львів терорист "намалював" свої кордони й тепер має намір відродити залізну завісу.

"Тобто від усієї області маршал відмовився? А як же Київ, Берлін, Лондон і т. Д. ??", "А далі – залізна завіса?", "У мене теж виникає питання: тобто далі, за "держкордон" динири вже не полізе? Так виходить?", "Держкордону з якою державою?? Де бл ** ь, в якому атласі або якому довіднику є держава ДНР?", "Нехай піде "мінські"почитає, де основний пункт – передача держкордону під повний контроль України ", – коментують донеччани.

Нагадаємо, сьогодні терорист Стрєлков заявив, що Олександр Захарченко може піти на підвищення і стати "ватажком" "всієї Новоросії".

Тим часом в "ДНР" готують "подарунок" пенсіонерам – часткове припинення виплат.

Захарченко ''офіційно'' окреслив ''держкордон ДНР'': опубліковано указ ''команданте'' - донеччани в паніці
Захарченко ''офіційно'' окреслив ''держкордон ДНР'': опубліковано указ ''команданте'' - донеччани в паніці

Другие новости