ПоддержатьУкраїнська

"Захоплення" аеродрому на Одещині: суд обрав запобіжний захід двом військовим

StopCor
StopCor

StopCor

'Захоплення' аеродрому на Одещині: суд обрав запобіжний захід двом військовим

Приморський суд Одес обрав запобіжний захід т.в.о. командира військової частини і караульному військової частини (військовий аеродром "Шкільний"), які не відреагували 29 жовтня на захоплення частини її території, передає УНН.

Державне обвинувачення інкримінувало В.Аведенку (караульний – ред.) порушення статуту вартової служби. Прокуратура вважає, що солдат, для захисту військової частини, мав застосувати зброю, однак не зробив цього. У свою чергу адвокат підозрюваного акцентує увагу на тому, що військовослужбовець мав наказ від командира – зброю не застосовувати.

Суд вирішив обрати солдату-контрактнику запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Зазначимо, що вчора Приморський суд обрав запобіжний захід  т.в.о. командира військової частини.

"Суд розглянув клопотання слідчого Військової прокуратури, прийняв ухвалу і обрав стосовно т.в.о. командира військової частини запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном на два місяці. Клопотання слідчого про взяття під варту затриманого офіцера суд відхилив", – зазначили у прес-службі Приморського суду.

Нагадаємо, Військова прокуратура Одеського гарнізону Південного регіону України висунула підозру двом фігурантам кримінального провадження, відкритого 29 жовтня за фактом порушення військовослужбовцями статутних правил вартової служби у військовій частині, що дислокується на території одеського військового аеродорому "Шкільний".

Другие новости