ПоддержатьУкраїнська

Запорізький енергетик-хабарник сплатив державі понад 400 тис грн застави

StopCor
StopCor

StopCor

Запорізький енергетик-хабарник сплатив державі понад 400 тис грн застави

Застава у понад 400 тис грн. пішла на користь держави після того, як звільнений з-під варти хабарник вирішив вдруге покращити своє матеріальне становище.

У дохід держави спрямовано заставу в сумі 413 400 грн, яку вніс колишній працівник Запоріжжяобленерго, підозрюваний у вчиненні резонансного корупційного злочину. Як повідомили у прес-службі прокуратури Запорізької області, застава пішла на користь держави після того, як звільнений з-під варти хабарник вдруге взявся вимагати гроші.

Нагадаємо, мова йде про гучну справу за участь діючого і колишнього працівників ВАТ "Запоріжжяобленерго". У вересні цього року начальник відділу "Запоріжжяобленерго" вимагав від приватного підприємця 200 тис грн хабара за приєднання до електричної мережі бази відпочинку. Щоб замаскувати злочин, він залучив посібника - колишнього працівника підприємства, який мав вести подальші переговори з підприємцем та одержати хабар.

Коли посередника спіймали "на гарячому", за нього було внесено заставу в розмірі 413 400 грн. Проте невдовзі посередник вчинив новий злочин – 20 вересня його повторно затримано після одержання від підприємця частини неправомірної вигоди у розмірі 7,1 тис грн за підключення об'єкту торгівлі до електромережі.

Тож тепер заставу стягнуто в дохід держави.

Нагадаємо, хабарнику-"рецидивісту" з обленерго світить до 10 років за гратами.

Другие новости