ПоддержатьУкраїнська

Запорізький ректор може отримати 4 роки за хабар

StopCor
StopCor

StopCor

Запорізький ректор може отримати 4 роки за хабар

Завідувачу кафедрою Запорізького національного технічного університету ("машинки") повідомили про підозру в отриманні неправомірної вигоди.

Слідчим слідчого відділу прокуратури Запорізької області повідомлено про підозру в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 300 доларів США та 500 гривень (ч.1 ст.368 КК України) завідувачу кафедрою Запорізького національного технічного університету, якого затримали на хабарі прямо в кабінеті. Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу обласної прокуратури. Підозрюваному загрожує покарання до чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до три років.

Зазначимо, що професор вимагав у студента 8 тисяч гривень за успішну здачу заліків і курсових робіт. Він стверджував, що гарантоване і позитивне вирішення питання про здачу заліків і курсових робіт можливе тільки при отриманні ним зазначеної суми.

Нагадаємо, що 1 березня ректорка Бердянського університету менеджменту і бізнесу Лідія Антошкина намагалася дати хабар заступнику Міністра освіти та науки Андрію Гевку. Інцидент стався у стінах Міністерства освіти і науки України.

Другие новости