ПоддержатьУкраїнська

Застосування кайданок та побиття – ДБР повідомило патрульним про підозру у перевищенні влади

StopCor
StopCor

StopCor

Застосування кайданок та побиття – ДБР повідомило патрульним про підозру у перевищенні влади

Cлідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, 14 лютого 2020 року повідомили про підозру начальнику одного з батальйонів Управління патрульної поліції в Полтавській області та поліцейському Управління патрульної поліції у Черкаській області. Правоохоронці підозрюються в перевищенні службових повноважень, яке супроводжувалося насильством та застосуванням спеціальних засобів, вчиненому групою осіб (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що 1 квітня 2019 року на посту «Азов» Генічеського району Херсонської області правоохоронці безпідставно зупинили транспортний засіб та незаконно висунули вимогу про необхідність проведення поверхневої перевірки автомобіля. У зв’язку з відмовою водія правоохоронці затримали його із застосуванням фізичної сили та кайданок, спричинивши останньому тілесні ушкодження. Внаслідок дій поліцейських потерпілого з місця події було доставлено до лікарні.

Довідково: на час скоєння кримінального правопорушення один з підозрюваних обіймав керівну посаду у  відділі патрульної поліції в АР Крим та місті Севастополі, а інший був відряджений до відділу патрульної поліції  в АР Крим та місті Севастополі для несення служби на території Херсонської області.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Херсонської області

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости