ПоддержатьУкраїнська

«Заступнику міністра» окупаційної адміністрації РФ у Луганській області повідомили про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

«Заступнику міністра» окупаційної адміністрації РФ у Луганській області повідомили про підозру

За процесуального керівництва управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області посадовцю незаконно утвореної окупаційної адміністрації РФ в Луганській області - «ради міністрів ЛНР» повідомили про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України). Наразі зазначену особу оголошено у розшук.

За даними слідства, мешканка м. Луганська з січня 2016 року і дотепер обіймає посаду так званого «заступника міністра сільського господарства» окупаційної адміністрації РФ.

У складі псевдоміністерства зазначена особа забезпечує роботу незаконно утвореного органу, реалізацію політики у сфері сільського господарства, прийняття юридично нікчемних нормативно-правових актів, таким чином сприяючи злочинному плану організаторів змінити межі території та державного кордону України.

Сєвєродонецький міський суд Луганської області задовольнив клопотання прокуратури щодо затримання підозрюваної з метою приводу до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування, яке здійснюється слідчими СБУ, триває.

Другие новости