ПоддержатьУкраїнська

Засуджено чоловіка до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна за збут наркотичних засобів

StopCor
StopCor

StopCor

Засуджено чоловіка до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна за збут наркотичних засобів

За підтримання публічного обвинувачення Салтівською окружною прокуратурою м. Харкова Комінтернівський районний суд м. Харкова визнав винним 46-річного чоловіка за фактами збуту наркотичних засобів (ч. 2 ст. 307 КК України) та призначив покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Так, під час чергового збуту наркотичної речовини зловмисника було затримано у порядку ст. 208 КПК України та під час його особистого обшуку виявлено згорток канабісу масою майже 3 грами. Крім того, під час проведення обшуку за місцем мешкання зловмисника, виявлено та вилучено скляну банку із двома полімерними пакетами всередині із наркотичним засобом - канабіс, маса якого склала понад 45 грам, сумку спортивну синього кольору із восьма пакетами канабісу, загальною масою понад 575 грам.

Вироком Комінтернівського районного суду м. Харкова від 13.05.2021особу визнано винною за ч. 2 ст. 307 КК України та призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Довідково:

Вирок суду на даний час не набув чинності, триває строк апеляційного оскарження.Пресслужба Харківської обласної прокуратури

Другие новости