ПоддержатьУкраїнська

Завдяки прокуратурі Львівської області незаконно отриману у приватну власність землю повернуто місту

StopCor
StopCor

StopCor

Завдяки прокуратурі Львівської області незаконно отриману у приватну власність землю повернуто місту

За втручання прокуратури Львівської області земельну ділянку площею майже 1,3 га вартістю понад 79 млн грн, на якій здійснювалось будівництво одного з житлових комплексів, повернуто територіальній громаді м. Львова.

Ухвалу про надання згоди на її прийняття у комунальну власність міста у четвер, 20 лютого 2020 року, прийняла Львівська міська рада.

Нагадаємо, за клопотанням прокуратури у 2019 році суд наклав арешт і заборонив відчуження та розпорядження цією землею (по кримінальному провадженню), а також вчиняти реєстраційні дії щодо нерухомого майна, розташованого на ній (за заявою про забезпечення цивільного позову).

Так, був встановлений факт протиправного переходу цієї земельної ділянки з власності львів’ян у приватну всупереч положенням Земельного кодексу України та вимог інших нормативно-правових актів.

Таким чином, лише завдяки втручанню прокуратури власником землі ініційовано її добровільне повернення у комунальну власність міста шляхом укладення договору пожертви, чим фактично визнано і підтверджено виявлені прокуратурою області порушення.

Другие новости