ПоддержатьУкраїнська

Завершено розслідування стосовно 14 членів злочинної групи, які підозрюються у заволодінні квартирами у м. Києві

StopCor
StopCor

StopCor

Завершено розслідування стосовно 14 членів злочинної групи, які підозрюються у заволодінні квартирами у м. Києві

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва завершено досудове розслідування стосовно 14 членів організованої злочинної групи, які з використанням підроблених документів відбирали квартири у киян.

За версією слідства, вказані особи підшуковували житлові приміщення, які перебували у занедбаному стані або в яких тривалий час були відсутні мешканці. Надалі, отримавши інформацію щодо власників приміщень, підробляли документи про право власності на квартири та договори купівлі-продажу, після чого здійснювали відчуження цього майна на користь підставних осіб. Згідно з матеріалами слідства, упродовж 2018-2019 років учасники схеми незаконно перереєстрували право власності на 4 квартири у м. Києві.

За результатами розслідування членам злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 358, ч. 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 263-1, ч. 1 ст. 263 КК України.

За клопотанням прокуратури на незаконно відчужені квартири накладено арешт. Крім того, з метою забезпечення відшкодування завданих потерпілим збитків накладено арешт на майно підозрюваних (земельні ділянки, автомобілі та приватні будинки).

Наразі матеріали кримінального провадження відкрито підозрюваним та їх захисникам для ознайомлення, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчими СУ ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводження Головного управління СБУ у місті Києві та Київській області.

Другие новости