ПоддержатьУкраїнська

Заволодіння коштами колишнього роботодавця на суму 215 000 гривень – ДБР повідомило про підозру поліцейському

StopCor
StopCor

StopCor

Заволодіння коштами колишнього роботодавця на суму 215 000 гривень  – ДБР повідомило про підозру поліцейському

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру поліцейському роти Управління патрульної поліції у місті Одеса. Правоохоронець підозрюється в заволодінні чужим майном шляхом обману, що завдало значної шкоди потерпілому (ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний з 2014 року працював продавцем непродовольчих товарів та був призваний на військову службу до Збройних Сил України. У період служби роботодавець сплачував йому заробітну плату.

У вересні 2016 року підозрюваний звільнився з лав Збройних Сил України та не повідомив про це своєму роботодавцю. Чим шахрайським способом продовжував заволодівати грошовими коштами підприємства.

У липні 2017 року підозрюваний ставши працівником Управління патрульної поліції у місті Одеса, не повідомив керівництву про своє попереднє місце роботи, додатковий дохід не декларував. А колишньому роботодавцю продовжував повідомляти про проходження ним військової служби.

Таким чином підозрюваний впродовж 2016-2019 років незаконно заволодів грошовими коштами у сумі 215 971 гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Одеської області. Оперативний супровід – Одеське управління ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від 1 до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 3 років.

Другие новости