ПоддержатьУкраїнська

Збитки на суму понад мільйон гривень – поліцейські постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Збитки на суму понад мільйон гривень – поліцейські постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно трьох слідчих Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. Правоохоронці обвинувачуються у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 1 та ч.  2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що поліцейські організували злочинну схему по вилученню риби у суб’єктів господарської діяльності, що займалися її виловом на законних підставах. Обвинувачені вилучали рибу й іншу продукцію та передавали її для реалізації неспеціалізованим підприємствам. Внаслідок дій правоохоронців суб’єктам господарювання завдано збитків на загальну суму понад 1 106 000 гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід – Управління внутрішньої безпеки ДВБ Нацполіції у Запорізькій області.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Другие новости