ПоддержатьУкраїнська

Збут наркотиків у місця позбавлення волі – ДБР повідомило про підозру працівнику виправної колонії

StopCor
StopCor

StopCor

Збут наркотиків у місця позбавлення волі – ДБР повідомило про підозру працівнику виправної колонії

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру молодшому інспектору одного з відділів Державної установи «Одеська виправна колонія». Він підозрюється у збуті наркотичних засобів в місцях позбавлення волі (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що наприкінці листопада 2018 року підозрюваний незаконно придбав у невстановленої особи 1 пакунок метадону і 5 пакунків канабісу. У грудні 2018 року молодший інспектор проніс наркотики на територію установи з метою їх продажу. Під час проведення поверхневого огляду оперативники колонії виявили у підозрюваного 6 пакетів з психотропними речовинами.

Для уникнення кримінальної відповідальності підозрюваний залишив територію України. У зв’язку з цим, відповідно до Кримінального процесуального кодексу України повідомлення про підозру було направлено за місцем його мешкання, а також вручене його сестрі.

Наразі підозрюваний перебуває у розшуку, а судом надано дозвіл на його затримання з метою приводу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Одеської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Одеській області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Другие новости