ПоддержатьУкраїнська

Журналіст "СтопКору" став учасником Антикорупційної школи

StopCor
StopCor

StopCor

Журналіст 'СтопКору' став учасником Антикорупційної школи

Журналіст "СтопКору" Олександр Мамай пройшов конкурсний відбір і став учасником ІІ Антикорупційної школи ПРООН (Програма розвитку ООН).

Свої заявки до участі подали 276 людей, серед них представники антикорупційних громадських організацій та журналісти-розслідувачі. Стати слухачами пощастило 30 учасникам, і наш колега серед них.

"Познайомився із першопрохідцями антикорупційної справи та ініціаторами антикорупційних законів, навчився якісніше працювати з деклараціями чиновників та відкритими електронними реєстрами. Спікери розтлумачили, як грамотно робили аналіз такої інформації і як оминути камені спотикання, коли, наприклад, з однаковими іменем, прізвищем та по батькові може бути кілька людей. Також розповіли, які реєстри є неповними і де в такому разі брати інформацію", - ділиться враженнями журналіст "СтопКору" Олександр Мамай.

Окрім того, учасники курсу вивчали порівняно нове питання для українського законодавства про конфлікт інтересів. Або ж у народі - "кумівство", зазначає журналіст.

"Магічний "пендель" (або ж по-науковому "імплементацію") цим законам має дати Національне агентство із запобігання корупції. Ну і як же без "Стоп корупції". Ми вже напрацьовуємо контакти із НАЗК - результати, думаю, не забаряться", - підсумував Олександр Мамай.

Журналіст ''СтопКору'' став учасником Антикорупційної школи
Журналіст ''СтопКору'' став учасником Антикорупційної школи

Другие новости