ПоддержатьУкраїнська

Журналісти показали, як проходить парад в окупованому Луганську

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти показали, як проходить парад в окупованому Луганську

"Парад" в ці хвилини проходить на Театральній площі окупованого Луганська, де терористи "ЛНР" відзначають всі свої головні шабаші.

В заході бере участь "весь цвіт республіки", ватажки терористів тощо. Як повідомляють сепаратистські ЗМІ, на площу вивели понад 1200 бойовиків і співробітників "правоохоронних органів" "ЛНР", "МНС". Також бойовики пригнали на своє дійство дітей – кадетів.

На вулиці виведено близько 100 одиниць ворожої техніки, причому значна кількість видів озброєння заборонена мінськими угодами. Варто відзначити, що свій "парад" сепаратисти проводять в самому центрі міста, в районі, де багато житлових будинків і адміністративних будівель.

Повідомляється, що окупанти на головну площу міста вивели танки, бойові машини піхоти, бронетранспортери, пускові установки реактивної системи залпового вогню "Град", самохідні й буксирувані артилерійські установки, а також зенітні ракетні комплекси "Стріла-10".

Командує "парадом" командир загону народної міліції "ЛНР" "полковник" Ян Лещенко, приймає "парад" головний терорист "ЛНР" і каратель Ігор Плотницький.

https://youtu.be/FjzZuO224KE

Пропагандистські ЗМІ додають, що після "параду" окупанти проведуть "марш миру", після якого по центру окупованого міста пройде колона "Безсмертного полку".

Раніше повідомлялося, як і де саме в Україні відзначатиметься 9 травня. Також з'явилися кадри з "параду" в окупованому Донецьку.

Другие новости