ПоддержатьУкраїнська

Журналістка Лілія Ткачук знайшла "темні плями" у минулому свого нападника

StopCor
StopCor

StopCor

Журналістка Лілія Ткачук знайшла 'темні плями' у минулому свого нападника

Журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук, яка торік у жовтні зазнала фізичної розправи під час зйомок у Княжичах, знайшла приховані факти з життя нападника Дмитра Іванова. Про це йтиметься у новому випуску "СтопКору".

"Інцидент стався у жовтні 2015 року, а розслідування справи досі не просунулось. Єдине, що змінюється, - це слідчі. У прокуратурі Броварського району замість того, щоб довести вину Іванова, намагалися доказати мені, що на момент нападу я нібито не була журналістом. Справу спускали на гальма, а згодом взагалі вирішили закрити. Після численних акцій протесту та широкого розголосу - кримінальне провадження поновили", - зазначає Лілія Ткачук.

Журналістка сама вирішила дізнатися, хто і чому покриває місцевого жителя, а нині вже депутата Княжицької сільради Дмитра Іванова. Розслідувачка підняла декларацію Іванова. У документі чоловік вказав дохід у три тисяч гривень, задекларував 13 авто та ще три мільйони гривень на банківських рахунках. І все це надбання за 2015 рік, коли Іванов офіційно ніде не працював і не мав жодного приватного бізнесу, ідеться у сюжеті.

Окрім статків, журналістка знайшла інших жертв депутата сільради, зокрема колегу Іванова, яка на свою адресу почула образи та отримала стусанів. Що ще приховує любитель підняти руку на жінок і як йому вдається уникати покарання, дивіться у "СтопКорі" цієї суботи о 20.00 на 5 каналі.

Нагадаємо, нещодавно напад на знімальну групу у Княжичах обговорили на робочій зустрічі з питань захисту прав журналістів при АП.

Напад на журналістів у Княжичах обговорили на робочій зустрічі з питань захисту прав журналістів при АП

Другие новости