ПоддержатьУкраїнська

Змагання спецпідрозділів під "Куполом"

StopCor
StopCor

StopCor

Змагання спецпідрозділів під 'Куполом'

Спецпідрозділи ледь не всіх силових відомств України пройшли виснажливі дводенні змагання під егідою ГО "Купол". Тут бійцям надали можливість відпрацювати деякі елементи вогневої підготовки, медичної підготовки, підготовки з охорони фізичних осіб.

Організатори імітували умови для різних бойових завдань – від захисту VIP-персони до знешкодження ворога у повній амуніції. Зокрема, змагання включали вправи на влучність, стрільбу на швидкість, відпрацювання командної роботи тощо. Відмітимо, що такі змагання допомагають покращити координацію між підрозділами різних відомств. І це обов’язково допоможе їм у майбутній практиці.

"Це щорічні змагання. Вони створенні для того, щоб групи чи команди, які беруть участь, могли обмінятися своїми професійними якостями і виявити, хто кращий", – розповів журналістам ветеран АТО, співорганізатор змагань Олександр Порхун.

Зазначимо, що у стрілецькому комплексі ГО "Купол" подібні змагання проходять вдруге. В майбутньому організатори планують долучити до них підрозділи з інших країн.

Детальніше дивіться у сюжеті "СтопКору". 

https://youtu.be/ZC_PT9iLmkI

Другие новости