ПоддержатьУкраїнська

Звільнені з полону українці отримали пропозиції житла і роботи

StopCor
StopCor

StopCor

Звільнені з полону українці отримали пропозиції житла і роботи

Звільнені з полону українці отримали пропозиції житла і роботи

Звільнені з полону українці отримали пропозиції житла і роботи

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України заявляє, що всі звільнені в результаті обміну утримуваними особами між владою України і так званими ДНР і ЛНР, які контролюють окремі райони Донецької та Луганської областей, 29 грудня 2019 року українці отримали пропозиції нової роботи та житла.

Про це у вівторок, 11 лютого, пише “Інтерфакс-Україна” з посиланням на пресслужбу Мінветеранів.

“Ми індивідуально працювали з кожним, збираючи побажання, аналізуючи можливості. У нас немає жодної людини, якій не було запропоновано рішення щодо роботи і житла”, – цитує  начальника управління Мінветеранів Сергія Мокренюка пресслужба відомства. 

У Мінветеранів наголосили, що всім 64 цивільним особам, які були звільнені в результаті обміну, надано повноцінну медичну допомогу, забезпечено психологічну реабілітацію.

“Мінветеранів разом із обласними державними адміністраціями надали понад тисячу пропозицій звільненим особам за місцем проживання, зокрема, в Дніпропетровській, Запорізькій, Волинській, Хмельницькій, Донецькій, Вінницькій областях. Зазвичай – це гуртожитки сімейного типу. Також, зі звільненими особами працювала Державна служба зайнятості, надала пропозиції щодо вакансій відповідно до їхніх спеціальностей, кваліфікацій і побажань”, – йдеться у повідомленні.

Читайте также: Денісова: Звільнені з ОРДЛО полонені заслуговують на гідне соцзабезпечення

Зазначається, що половина звільнених вже повернулася до звичного способу життя, але є ті, хто поки що не може повернутися до повноцінного життя, оскільки ще не отримали відновлені документи або вимагають специфічного лікування.

“Вони перебувають в київському гуртожитку, держава і громадські організації покривають їх щоденні витрати. Вони перебуватимуть там стільки, скільки буде потрібно, щоб надати їм повноцінну допомогу”, – повідомили у відомстві.

“Люди перебували в полоні, наразі їм пропонують три-п’ять варіантів, і їм важко обрати. Вони відкладають своє рішення покинути медичні заклади, і це може створювати певні незручності”, – зазначив Мокренюк.

За інформацією Мінветеранів, після реабілітації 47 осіб вже визначилися з місцем проживання і роботи, інших осіб після закінчення реабілітації буде розміщено в гуртожитку Києва до остаточного визначення з місцем проживання і роботою.

Другие новости