ПоддержатьУкраїнська

Звільнити не можна залишити – "СтопКор" дізнався, як живеться суддям, які виносили вердикти проти активістів Майдану

StopCor
StopCor

StopCor

Звільнити не можна залишити – 'СтопКор' дізнався, як живеться суддям, які виносили вердикти проти активістів Майдану

67 одіозних суддів, які виносили замовні та заполітизовані рішення проти активістів Майдану, залишились на своїх посадах або навіть пішли на підвищення. Про це у ході розслідування дізнались журналісти "СтопКору", які показали, як служителі Феміди проводили судилища над учасниками Революції гідності та кидали за ґрати невинних людей.

Серед таких суддів – суддя Дніпровського суду Києва Оксана Бірса.

Сам суд знеславився ще через суддю Чауса, який відомий цькуванням майданівців та неправомірними рішеннями. Останній "здобуток" у послужному списку судді – звільнення від міжнародного розшуку Юрія Іванющенка.

Оксана Бірса кинула до в'язниці наймолодшу учасницю батальйону "Айдар" Віту Заверуху та адвоката Майдану Віктора Смалія. "СтопКор" влаштував очну ставку для судді, дізнався, як Бірсі вдалось уникнути люстрації, зустрівся з усіма, хто постраждав від її рішень.

У ході сюжету журналісти довідались, що понад 20 відсотків суддів, які підлягають люстрації, і досі працюють у різних судових інстанціях. "СтопКор" показав найбільш скандальних недолюстрованих людей у мантіях та почув думки експертів, як таким зрадниками Феміди вдалось уникнути люстрації.

https://youtu.be/rgql-BJybK8

Другие новости