ПоддержатьУкраїнська

Агенти російського впливу у Франції: хто вони (фото, частина 2)

Дмитрий Снегирев
Дмитрий Снегирев

Политолог, военный эксперт

Агенти російського впливу у Франції: хто вони (фото, частина 2)

Російські агенти у Франції: хто вони? Псевдожурналісти, «спостерігачі на виборах», профспілкові лідери: до переліку кремлівських агентів у Франції увійшли понад 40 осіб. Список було складено аналітиками ГІ «Права справа», і сьогодні представляю вам другу його частину.

 Російські агенти у Франції Ілюстрація: СтопКор

Російські агенти у Франції збирають фінансування для бойовиків з ОРДЛО, а також займаються антиукраїнською пропагандою.

Крістель Нейнт (Christelle Neant). Незаконно прибула на окуповані російськими військами території Донбасу в травні 2016 року і розпочала свою активну журналістську діяльність у «Інформаційному агентстві DONi PRESS». Відіграє роль модератора численних інформаційних продуктів антиукраїнської спрямованості. Співробітник пресслужби «МГБ» окупованої частини Донеччини. Брала участь у «виборах» на окупованих територіях у 2018 році в якості «міжнародного спостерігача».

 Крістель Нейнт Фото з відкритих джерел

Лоран Брайард, журналіст, письменник. Співробітник міжнародного інформаційного агентства «DONi». Відіграє роль модератора численних інформаційних продуктів антиукраїнської спрямованості. Без узгодження з українською стороною перебував на території окупованих Луганської і Донецької областей.

Жак Клостерманн (Jacques Clostermann), президент об'єднання «Моя країна Франція». Візит у січні (11-15 січня) 2016 року на територію окупованих районів Донецької області без згоди української влади.

 Жак Клостерманн Фото з відкритих джерел

Жозі-Жан Буске, адвокат. Президент асоціації правозахисників Франції. Візит у січні (11-15 січня) 2016 року на територію окупованих районів Донецької області без згоди української влади.

 Жозі-Жан Буске Фото з відкритих джерел

Філіп Міро, колишній журналіст Le Figaro, а нині директор з досліджень IRIS. Візит на територію окупованих районів Донецької області без згоди української влади.

Аксель Перссон (Persson Aksel), генеральний секретар профспілки працівників залізниці м. Трапп. Візит у серпні 2016 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.

 Аксель Перссон Фото з відкритих джерел

Російські агенти у Франції:

Метью Джеан Марі Боллє Реддат (Reddat Metyu Dzhean Mari Bolle), голова профспілки працівників залізниці Версаля. Візит у серпні 2016 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.

 Метью Джеан Марі Боллє Реддат Фото з відкритих джерел

Анжелік Мейер (Angelique Meyer), громадянка Франції. Візит у листопаді 2016 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади. Член журі IV «міжнародного» фестивалю-конкурсу зі спортивного бального танцю STAR DANCE.

 Анжелік Мейер Фото з відкритих джерел

Кирило Васюк. Багаторазовий чемпіон різних міжнародних танцювальних турнірів, в т.ч. International Professional Rising Star. До осені 2017 представляв Францію в парі з Анжелік Мейер (Angelique Meyer). Візит у листопаді 2016 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади. Член журі IV «міжнародного» фестивалю-конкурсу зі спортивного бального танцю STAR DANCE.

Серж Блаш (Blashe Serge), голова Ради з культури міста Шанос-Кюрсон. Візит у березні 2017 та жовтні 2019 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.

Серж Фернандез, голова «Асоціації друзів Луганська» міста Рош-ля-Мольєр. Візит у березні 2017 та жовтні 2019 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади. Збір гуманітарної допомоги на території Франції для потреб терористів окупованих районів Луганщини.

Російські агенти у Франції:

Ерве Фреснон (Herve Freycenon), директор муніципального музичного центру міста Рош-ля-Мольєр (передмістя побратима Луганська Сент-Етьєна). Візит з 15 по 18 жовтня 2019 року в окупований Луганськ без згоди української влади. Як представник французької делегації підписав договір про співпрацю між вишем окупованої частини Луганщини (Луганською академією культури і мистецтв (ЛДАКМ) імені Михайла Матусовського) і Музичним муніципальним центром Рош-ля-Мольєр.

Дідьє Рішар (Rishar Dide), заступник мера міста Рош-ля-Мольєр з питань культури і молоді. Візит з 15 по 18 жовтня 2019 року в окупований Луганськ без згоди української влади. Як представник французької делегації підписав договір про співпрацю між вишем окупованої частини Луганщини (Луганською академією культури і мистецтв (ЛДАКМ) імені Михайла Матусовського) і Музичним муніципальним центром Рош-ля-Мольєр.

Еммануель Шрайбер, громадянин Франції. Візит у листопаді 2019 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади. 23 та 24 листопада 2019 брав участь у VI відкритому фестивалі поезії та авторської пісні «Муза Новоросії».

 Учасники так званого фестивалю ''Муза Новоросії'' Фото з відкритих джерел

П'єр Кларк, волонтер. Збір гуманітарної допомоги на території Франції для потреб терористів окупованих районів Луганщини.

Франсуа Грумель Жакіно, доктор наук з сучасної історії і міжнародних відносин. Член товариства «Схід Франції в солідарність Донбасу». Візит у лютому 2017 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади. Раніше з візитами без згоди української влади перебував в анексованому Криму та окупованому Донецьку.

Фабріс Сорлін (Sorlin Fabris), лідер організації «Судний день». Член аналітичного центру «Катехон», пов'язаного з російським бізнесменом Костянтином Малофєєвим. За інформацією ЗМІ, організація займається збором коштів на території Франції для потреб терористів. Функціонер так званого інтеграційного комітету «Росія-Донбас».

Список агентів російського впливу у Франції буде наданий РНБО для розгляду питання про впровадження санкцій щодо організаторів та учасників виборів до російських органів влади на території тимчасово окупованого Криму.

Другие новости