ПоддержатьУкраїнська

Білоруси не бояться йти на вибори - глава ЦВК

StopCor
StopCor

StopCor

Білоруси не бояться йти на вибори - глава ЦВК

Глава ЦВК Білорусі Лідія Єрмошина вважає, що білоруси не бояться коронавірусу і “не сидять в бункері”, тому критика про призначення президентських виборів в період епідемії — недоречна. 

"Так, народу стало менше ходити (на вулицях), але в масках ви зустрінете людей рідко. Більш того, навіть в магазини — закриті приміщення — не так багато людей заходить в масках. Тобто далеко не всі виявляють обачність через коронавірус. Тому сказати, що населення у нас страшно налякане, сидить в бункері і збирачі підписів потривожать спокій, порушать епідеміологічний режим, не доводиться. Немає особливого епідеміологічного режиму, і громадяни не особливо прагнуть його дотримуватися... Крім того, якщо будуть передумови, які будуть свідчити про несприятливу ситуацію під час голосування, члени виборчих комісій будуть забезпечені і масками, і рукавичками", — заявила Єрмошина в ефірі Першого національного каналу Білоруського радіо

Глава ЦВК підкреслила, що “комісія суворо вказала”, що члени ініціативних груп обов’язково повинні бути в масках і рукавичках. "Якщо вони будуть без них, то ініціативна група буде попереджатись Центральною комісією, це буде розглядатися як порушення — невиконання рекомендацій ЦВК (Білорусі)", пише видання.

Згідно даних університету Джонса Хопкінса, станом на ранок п’ятниці в Білорусі зафіксовано 26 772 випадки зараження COVID-19.

Другие новости