ПоддержатьУкраїнська

Черговий набіг Путіна на Україну можливий вже невдовзі – журналіст Яковенко

StopCor
StopCor

StopCor

Черговий набіг Путіна на Україну можливий вже невдовзі – журналіст Яковенко

Ризик нових бойових дій на українських територіях уже невдовзі досить великий. Таку думку у своєму блозі висловив російський журналіст Ігор Яковенко. 

Черговий набіг Путіна на Україну можливий вже невдовзі – журналіст Яковенко

Він вважає, що нині президент РФ має велике бажання провести якусь "маленьку звитяжну війну", і вірогідність того, що відбудеться це на території України, чимала. За словами Яковенка, така необхідність викликана катастрофічним падінням довіри до Путіна. Це показали вибори 8 вересня.

Поки що втрату рейтингів Путін компенсує насильницькими діями та репресіями всередині країни, але цього йому недостатньо, і обстріли на лінії розмежування з Україною він не припинить.

У зв'язку з цим журналіст називає дуже правильною позицію тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора, який вважає санкції проти Росії недостатніми та заявив, що у разі нового агресивного кроку з боку Кремля США може виключити РФ із системи SWIFT (міжнародна фінансова система).

"Для Кремля повинна бути позначена межа. Зрозуміло, що ані Сполучені Штати, ані так званий колективний Захід, який не цілком зрозуміло, що з себе представляє, не збираються воювати з Путіним за Україну. Це абсолютно очевидно, особливо зараз. Але створити обставини неприйнятного збитку для Путіна за якоїсь нової агресії – це завдання цілком очевидне, а його реалізація – цілком можлива", – написав Яковенко.

На його думку, сам факт можливості бути виключеним з такої важливої світової системи має зупиняти Путіна у прагненні завдати чергового удару.

При цьому Яковенко додає:

"Я думаю, що це рух в правильному напрямку, хоча сьогоднішній американський істеблішмент, очевидно, на такий захід без крайньої потреби не піде. Поки що це лише загроза".

Другие новости