ПоддержатьУкраїнська

Депутат Бундестагу закликав до введення більш строгих санкцій проти Росії

StopCor
StopCor

StopCor

Депутат Бундестагу закликав до введення більш строгих санкцій проти Росії

Депутат Бундестагу від ХДС Норберт Реттген покладає на РФ провину за інцидент в Керченській протоці й вважає, що час подумати про більш строгі антиросійські санкції. Про це повідомляє "Преса України" з посиланням на "Національний Банк Новин".

Інцидент із захопленням Росією трьох українських військових кораблів у Керченській протоці може призвести до більш суворих санкцій Заходу проти Росії. Таку думку у вівторок, 27 листопада, висловив соратник канцлера ФРН Ангели Меркель Норберт Реттген (Norbert Röttgen), інформує Reuters.

Депутат Бундестагу від Християнсько-демократичного союзу (ХДС) і голова парламентського комітету у закордонних справах зазначив, зокрема, що може йтися про соціальні, політичні та дипломатичні заходи. Хоча введення жорстких санкцій відносно РФ не знаходилося на порядку денному, зараз саме час про це подумати, вважає депутат.

"На мою думку, така поведінка (Росії - ред.) не може залишитися без наслідків", – резюмував Реттген.

Соратник Меркель вважає Росію відповідальною за інцидент в Керченській протоці.

"Я вважаю, з української сторони не було ніякої провокації", – зазначив політик.

Реттген вважає, що Росія зійшла зі шляху законності, анексувавши у 2014 році український Крим. Інцидентом в Керченській протоці, на думку депутата від ХДС, Росія і далі продовжує свою експансію в акваторії.

Другие новости