ПоддержатьУкраїнська

Меркель і Путін обговорили ситуацію у Чорному та Азовському морях

StopCor
StopCor

StopCor

Меркель і Путін обговорили ситуацію у Чорному та Азовському морях

У Росії заявили, що після ескалації у Чорному та Азовському морях до Путіна зателефонувала Ангела Меркель. Стало відомо, що розповів німецькому канцлеру російський лідер.

Новину передає "Преса України".

Німецький канцлер Ангела Меркель вирішила поговорити з лідером Кремля Володимиром Путіним щодо ситуації в Азовському морі. За попередніми даними, сторони поспілкувались телефоном.

В адміністрації російського президента зазначили, що Володимир Путін висловив "серйозну заклопотаність у зв'язку з рішеннями про приведення своїх збройних сил у повну боєготовність та оголошення воєнного стану".

За його словами, рішення України ввести воєнний стан у 10 областях та привести армію та СБУ у повну бойову готовність – це ніщо інше як підготовка Києва до березневих виборів президента.

Яка позиція в Ангели Меркель з приводу цього питання – наразі невідомо.

Нагадаємо, раніше Польща закликала РФ та Україну поводитися стримано щодо ситуації в акваторії Чорного та Азовського морів. Також дії Кремля не підтримали в МЗС Латвії, Литви, Естонії, службах зовнішніх зв'язків ЄС, НАТО.

Як повідомлялось раніше, 25 листопада під час переміщення трьох українських кораблів до пункту дислокації у Маріуполі та Бердянську російські прикордонні кораблі здійснили проти них агресивні дії. Українські моряки опинились у полоні.

Другие новости