ПоддержатьУкраїнська

Олег Сенцов отримав шанс на звільнення: в РФ розповіли, на кого можуть обміняти українського в'язня сумління

StopCor
StopCor

StopCor

Олег Сенцов отримав шанс на звільнення: в РФ розповіли, на кого можуть обміняти українського в'язня сумління

Москва готова обговорити питання звільнення кримського режисера Олега Сенцова, але при цьому не збирається сідати за стіл переговорів з Україною. Вирішення ситуації безпосередньо залежить від Сполучених Штатів.

Російська влада зробила гучну заяву з приводу подальшого майбутнього українця Олега Сенцова, якого незаконно тримають в колонії на крайній півночі Росії. Про це повідомляє "Новое время".

Виявляється, в Олега тепер є шанс повернутися додому, в Україну. Але з Києвом його звільнення Москва обговорювати не збирається. Обмін на бойовиків Донбасу і навіть російських військових, спійманих в зоні АТО, Кремль не хвилює. Росія готова обміняти режисера на обвинувачених росіян, затриманих в США за важкими статтями.

Трьох росіян – на одного українця. Йдеться про бізнесмена Віктора Бута (у 2012 році його засудили в Штатах до 25 років в'язниці), льотчика Костянтина Ярошенка (звинувачується в міжнародній контрабанді кокаїну) і Марію Бутину, затриману за "шпигунською статтею".

Видання стверджує, що переговори про можливість такого обміну вже велися в телефонному режимі між Сергієм Лавровим і Майком Помпео в серпні цього року. Про результати домовленостей поки нічого не відомо.

Другие новости