ПоддержатьУкраїнська

Під час поїздки Трампа до Британії, безпека якої обійшлась у 18 мільйонів доларів, його охоронець помер

StopCor
StopCor

StopCor

Під час поїздки Трампа до Британії, безпека якої обійшлась у 18 мільйонів доларів, його охоронець помер

У 18 мільйонів доларів обійшлась Трампу безпека його життя під часу візиту до Великої Британії. У той же час, в агента Секретної служби і особистого охоронця Трампа стався інсульт.

Витрати на безпеку під час візиту президента США Дональда Трампа у Великобританії більш ніж в чотири рази перевищили витрати на весілля принца Гаррі та Меган Маркл. За офіційною інформацією, поліцейська операція під час триденного президентського візиту коштувала Британії майже 18 мільйонів доларів.

У той же час, просто під час поїздки до Європи, 15 липня американський агент Секретної служби з 19-річним стажем та особистий охоронець президента США помер від інсульту.

Охоронець працював над захистом президента, коли той перебував у власному гольф-клубі в Шотландії Trump Turnberry – так президент США вирішив завершити свою поїздку Європою.

Чоловік отримав екстрену медичну допомогу, проте лікарям не вдалось його врятувати. Він помер 17 липня в оточенні найближчих членів сім’ї.

Читайте також: “Путін підшукує кандидата собі на заміну” – екс-депутат Держдуми про плани президента РФ зберегти владу”.

Другие новости