ПоддержатьУкраїнська

Під час телефонної розмови президент Франції попросив Путіна допомогти боротися з тероризмом 

StopCor
StopCor

StopCor

Під час телефонної розмови президент Франції попросив Путіна допомогти боротися з тероризмом 

Президент Франції Еммануель Макрон провів телефону розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої закликав його допомогти боротися з тероризмом.

 Фото: Facebook/Emmanuel Macron

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Le Figaro.

Телефонна розмова між лідерами Франції та Росії відбувся ввечері 20 жовтня, через кілька днів після вбивства французького вчителя під Парижем, який скоїв росіянин чеченського походження.

"Еммануель Макрон побажав зміцнення франко-російської співпраці в боротьбі з тероризмом і нелегальною імміграцією", - повідомили в Єлисейському палаці.

Зі свого боку Путін висловив співчуття з приводу теракту.

"У цьому контексті сторони підтвердили взаємну зацікавленість в активізації спільних зусиль по боротьбі з тероризмом і розповсюдженням екстремістської ідеології", - додали в Кремлі.

Нагадаємо, 16 жовтня в передмісті Парижа сталося вбивство вчителя історії та географії, який показав дітям карикатури на пророка Мухаммеда від журналу Charlie Hebdo. Нападником виявився 18-річний чеченець з Москви. Його застрелили.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, за останню добу російські окупаційні сили порушили перемир'я 6 разів, внаслідок чого один українській військовослужбовець отримав поранення.

Другие новости

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

Теперь открыт круглосуточный доступ к Единому государственному реестру деклараций лиц, уполномоченных на выполнение функций государства или местного самоуправления, с учетом мер безопасности, определенных п. 2-11 Заключительных положений Закона "О предотвращении коррупции"