ПоддержатьУкраїнська

В Греції на 10 років засудили прибиральницю дитсадка за те, що збрехала про початкову освіту при влаштуванні на роботу

StopCor
StopCor

StopCor

В Греції на 10 років засудили прибиральницю дитсадка за те, що збрехала про початкову освіту при влаштуванні на роботу

53-річну прибиральницю в дитячому садочку засудили до 10-ти років ув’язнення за підробку сертифіката про наявність початкової освіти. Про це інформує видання “Медуза”.

 Верховний суд Греції/Фото: Reuters

Жінка влаштувалась на роботу у 1996 році. В її сертифікаті було вказано, що вона закінчила 6 класів початкової школи – це мінімальна необхідна освіта для роботи в державній установі. Перевірка, яку провели у 2014 році виявила, що прибиральниця підробила сертифікат; насправді жінка закінчила 5 класів.

Її звільнили та звинуватили в шахрайстві та підробці документів. Суд у першій інстанції присудив жінці 15 років в’язниці. Апеляційний суд зменшив покарання до 10-ти років. Судді пояснили своє рішення тим, що вона нанесла збитків державі, оскільки незаконно отримувала заробітню плату.

Як повідомляла грецька служба СNN, кілька років тому всією країною почалась масштабна кампанія з перевірки дипломів державних працівників. В результаті з 2014 року без роботи залишились більш ніж 1700 людей, серед яких були лікарі, поліцейські та чиновники. В більшості випадків люди підробляли дипломи про середню або вищу освіту.

Читайте також: “Ціна здоров’я – на Київщині чоловік ледь не вбив пенсіонерку за велосипед”.

Другие новости