ПоддержатьУкраїнська

В Казахстані чоловік погрожував заразити коронавірусом перехожих

StopCor
StopCor

StopCor

В Казахстані чоловік погрожував заразити коронавірусом перехожих

В Казахстані, де вже діє карантин через COVID-19, поліція затримала чоловіка, який імітував зараження коронавірусом, повідомляє прес-служба поліції Алма-Ати

Поліцейські виявили хулігана, перевіряючи соціальні мережі. На сторінці порушника в Instagram було розміщено відеозапис "розіграшу", який 23-річний житель Алма-Ати влаштував в метро. Молодик посилено кашляв, прикидаючись хворим, що відлякувало інших пасажирів метрополітену.

Винуватця затримали за звинуваченням у дрібному хуліганстві і, за рішенням міжрайонного адміністративного суду Алма-Ати, засудили до адміністративного арешту на 10 діб. Перед судом хуліган публічно розкаявся і вибачився за свою поведінку.

В Казахстані карантин введено з 13 березня — заборонені всі масові заходи, скасовані конференції, семінари та виставки, закриті розважальні заклади. Учнів шкіл достроково відправлять на канікули, а студенти вузів і коледжів переведуть на дистанційне навчання. На момент оголошення карантину випадків зараження коронавірусом в Казахстані не було, проте до теперішнього часу хворіють вже шестеро людей — четверо в Алма-Аті і двоє — у столиці країни, Нур-Султані, передає «Дзеркало тижня»

Другие новости