ПоддержатьУкраїнська

В окупованому Сімферополі розпочалось судове засідання у справі українських моряків. Біля будівлі суду посилені заходи безпеки (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

В окупованому Сімферополі розпочалось судове засідання у справі українських моряків. Біля будівлі суду посилені заходи безпеки (ВІДЕО)

В підконтрольному РФ Київському районному суді мають обрати запобіжний захід українським морякам, яких захопила ФСБ. Про це інформує "УНІАН".

Наголошується, що раніше під будівлею суду почали збиратися кримчани, які хотіли підтримати українських моряків.

Водночас російські силовики посилили на місці заходи безпеки. До будівлі суду прибули поліцейські машини, пристави та російський ОМОН.

https://www.facebook.com/zair.smedlya/videos/1947960988572393/

https://www.facebook.com/100007934344180/videos/2198414507099673/

Судові засідання, як повідомляється, будуть проходити в трьох залах. Потрапити на слухання можна лише за списками, які були сформовані для російських ЗМІ. Російських правозахисників, які спеціально приїхали на засідання, на місце не пустили.

Журналіст Антон Наумлюк повідомив у Facebook про початок засідання з обрання запобіжного заходу для одного із затриманих українських моряків Юрія Будзила. Суддя – Андрій Долгополов, адвокат – Айдер Азаматов.

"Сьогодні судді Віктор Можелянський, Андрій Долгополов і Михайло Бєлоусов оберуть запобіжний захід для 12 моряків, для решти суд розгляне завтра. Запобіжний захід для поранених буде обиратися в Керчі, де вони перебувають у медчастині військової частини", – повідомив він.

Нагадаємо, 25 листопада російська сторона здійснила напад на судна ВМС ЗСУ в Керченській протоці та захопила два українських військових катери й буксир разом з екіпажами. За наявними даними, в російському полоні утримуються понад 20 українських моряків.

Читайте також: "Прочитав текст – на опублікованому ФСБ відео з допитом українських моряків чітко видно як один із них читає з суфлера (ВІДЕО)".

Другие новости