ПоддержатьУкраїнська

Водій Ескобара відвіз українського журналіста на могилу наркобарона та дав відверте інтерв’ю

StopCor
StopCor

StopCor

Водій Ескобара відвіз українського журналіста на могилу наркобарона та дав відверте інтерв’ю

Пабло Ескобар став першим злочинцем, що опинився у списку 100 міжнародних мільярдерів Forbes зі статком у 6 млрд доларів. За іншими джерелами, його статки складали понад 30 млрд доларів.

 Ілюстрація: скриншот з You-Tube Романа Бочкали

«Ця людина за свої гроші будувала будинки, дороги та школи. Власними коштами він навіть готовий був виплатити зовнішній борг країни. У 80-х не було на світі людини небезпечнішої, аніж колумбієць Пабло Ескобар», – розповідає український журналіст Роман Бочкала.

Виходець із нетрів, він примудрився зробити кар’єру гангстера світового масштабу.

«Пабло Ескобар для одних людей – монстр, що вбив тисячі людей. Для інших – Робін Гуд та втілення латиноамериканської мрії», – розповідає він, стоячи на одній з вулиць колумбійського міста Медельїн.

Медельїн – друге за величиною місто Колумбії. Це місто стало відомим на весь світ завдяки наркобарону Пабло Ескобару. Його картель так і називався — «Медельїнський».

https://youtu.be/ETlI7qm_ekk

«Медельїн – не лише місто мрії. Його потрібно бачити вночі. Це місто наповнене пороками та звабами. Батьківщина кокаїну та сікаріо – вбивць на мотоциклах».

Цвинтар «Сади Монтесакро»

Водій Ескобара на умовах повної анонімності привіз українського журналіста Романа Бочкалу на цвинтар, де був похований Пабло.

«Поруч із патроном поховані його мати Ермільда та батько Хесус. За чистотою могили стежить спеціальна людина, якій платять його родичі. Сім’я Ескобара – хороші люди», – розповідає водій.

 Фото: скриншот

За його словами, після смерті Ескобара чоловікові довелось переховуватись.

«Коли я дізнався, що Пабло вбитий, я швидко поїхав з Медельїна. Упродовж шести місяців я не виходив із дому навіть у магазин. А коли виходив, то в мене завжди була з собою зброя», – пригадує він.

Знайомство з Ескобаром

«Мені було 18 років у 1990 році. У той час роботу в Колумбії було важко знайти. Чоловік моєї сестри працював у службі безпеки Ескобара. Він сказав, що шукає водія з машиною для доставляння продуктів до тюрми. Я доставляв пакунки з провізією до третього кільця охорони. Коли переконались у моїй надійності, мені сказали проїхати до воріт тюрми, чого раніше не дозволялося. І от я під’їжджаю до воріт Ла Катедраль. Мені назустріч вийшов невисокий чоловік, протягнув руку і назвався: «Я Пабло Емілія Ескобар». Я затремтів, мені було страшно. Єдине, що йому не сподобалось, це моя машина. Він запитав, скільки мені платять. Я відповів, що один долар. На це мені Пабло сказав «Тепер тобі платитимуть 10». Цією дорогою я завжди їздив із напругою. Я боявся, що на мене нападуть конкуренти Ескобара – з Калійського наркокартеля. Поліцейських та військових я не боявся».

 Фото: скриншот

Водій Ескобара показав Бочкалі тюрму Ескобара – першу в світі в’язницю, яка була побудована спеціально для однієї людини. Подробиці життя відомого наркобарона та його перебування у Ла Катедралі дивіться у фільмі Романа Бочкали «Країна Ескобара. Правдивий погляд на життя колумбійського барона».

Другие новости

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам рассказали о том, как бороться с коррупцией и обсудили главную тему встречи "Актуальные вопросы разоблачения и профилактики коррупционных проявлений в сегодняшних реалиях"