ПоддержатьУкраїнська

Активісти "Стоп корупції" викрили нові корупційні схеми на потужному заводі з виробництва ліків

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'Стоп корупції' викрили нові корупційні схеми на потужному заводі з виробництва ліків

Активісти "Стоп корупції" пікетували будівлю ПАТ "По виробництву інсулінів "Індар" через підозру у корупції голови правління підприємства Любові Вишневської. Деталі щодо ймовірних протиправних дій повідомив журналіст Сергій Медяник.

"Ми з'ясували, що "Індар" закуповує сировину, яку використовує у процесі виробництва медпрепаратів, у компанії, що зареєстрована на доньку очільниці підприємства Любові Вишневської. Окрім того, підозрілим є той факт, що у судовому процесі, де "Індар" заявляє про образу ділової репутації з боку "Стоп корупції", шість разів поспіль змінювався склад колегії суддів. Ми припускаємо, що це не випадково і на виключаємо, що керівництво "Індару" могло купити приязність суду", – розповів журналіст Сергій Медяник.

Нагадаємо, юристи ПАТ "По виробництву інсулінів "Індар" звинувачують представників "Стоп корупції" в образі ділової репутації та вимагають спростувати низку фактів. Розгляд справи проходить у Господарському суді Києва.

"Захист "Індару", зокрема, хоче, щоб ми надали докази того, що компанія замість виготовлення препаратів проводить перефасування закордонних товарів. Також вони вимагають надати в якості доказів документи, які підтверджують закупівлю приватним акціонерним товариством у Китаї очищеної субстанції для виробництва інсуліну. Окрім того, їм потрібні підтвердження тези про перемогу приватного товариства в тендері у грудні 2015 року на понад 11 500 000 грн на продаж іноземної продукції, перефасованої "Індаром". Зажадали й докази, які підтверджують наслідки виникнення хвороб в інсулінозалежних через вживання продукції, виготовленої "Індаром", – називають позивні вимоги юристи "Стоп корупції".

Захист "Індару" звинувачує "Стоп корупції" в оприлюдненні цих фактів.

"У якості підстави позову позивач подає додаткові письмові пояснення, в яких посилається на те, що матеріали (випуски) телевізійної передачі "STOP корупції" розміщені в соціальній мережі "Facebook", яка, очевидно, належить Організації; про це прямо свідчить фонове зображення групи, яке містить скорочену назву "СТОПКОР", виконану в кольорах, подібних до тих, які використовуються в заставках телевізійної передачі "STOP корупції", а також адресу сайту Організації в Інтернеті; аналогічним чином було оформлено сторінку в соціальній мережі "ВКонтакте". Це абсурдні твердження, оскільки жодна з соціальних мереж нашій громадській організації не належить",  – зауважує юрист проекту.

ГО "Стоп корупції" не займалась викладенням жодних неправдивих фактів про Позивача шляхом поширення їх на телеканалі "5 канал", в мережі Інтернет чи будь-яким іншим шляхом. Не розповсюджувала "брехні", що завдала би шкоди діловій репутації Позивача, як зазначалось в позовній заяві Приватного акціонерного товариства "По виробництву інсулінів "Індар". Отже, є неналежним Відповідачем по справі, додають юристи.

Другие новости